Lojistikte Yeni Dönem

KELEBEK ETKİSİ

Etkileşimli Taşıma Modları

Bir Kelebeğin kanat çırpışının tüm dünyayı etkilediği hikayesindeki kelebek gibi yaptığımız işin sorumluluğunun farkındayız. Yıllara yayılan operasyonel süreçlerimizde oluşturduğumuz çok değerli sektörel tecrübelerimizle oluşturduğumuz Etkileşimli Taşıma Modları ve Entegre Taşımacılık Hizmetleri’mizle müşterilerimizin tüm süreçlerinde maksimum fayda sağlıyoruz.

İyi ve güzel işlerin, hizmetlerin SÜRDÜRÜLEBİLİR olması sayesinde yeni dünyamıza hatırı sayılır katkılar sunabileceğimizi düşünüyoruz. Ne mutlu ki Agemar Global Lojistik A.Ş., Lojistik sektöründe daimi olma yeteneğini uzun yıllardır güvenle sürdürüyor. Kelebek Etkisi’nin gücüyle, Birbirini tamamlayan taşıma modlarımız daha güçlü, daha operasyonel ve tam zamanında…

Etkileşimli Entegre Global Lojistik Hizmetleri’yle
Hep birlikte, daha iyiye…

Dünya artık daha etkileşimli

Dünya artık daha etkileşimli, Birbiriyle daha iç içe…

Operasyonel gücümüz, sektörel tecrübemiz, ve dünya çapındaki yaygın network ağımızla sonuç odaklı bir etki alanı yaratıyoruz. Lojistik sektörünün en güzel yanı hiç durmayan bir hareket, sürekli yeniden başlayan yolculuklar demek bizim için. Dijital otomasyon ağı ile değişen dünyada yollar ve yolculuklar hep vardı ve Agemar Global Lojistik A.Ş. hep oradaydı.

2002 yılında deniz ve hava taşımacılığı hizmetleri üzerine kurulan Agemar Global Lojistik A.Ş. için değişim bir çalışma rutinidir. İhtiyacınız olan lojistik çözümler yılların deneyimi ile birlikte harmanlanır ve iş süreçlerinizi sizin adınıza yönetir. Tüm bunları yaparken dünyanın gelişen teknolojik düzenine uyumlu bir yol izler ve ihtiyacınız olan her alanda yanınızda olur.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz? 

Yollar, Agemar Global Lojistik A.Ş. için gidilecek herhangi bir yerden daha fazlası.

Nasıl yol aldığınızı önemsiyoruz çünkü. Yolculukta deneyimli personeller, tüm dünyaya yayılmış hatlardaki iyi ve uzun soluklu ilişkiler sayesinde güvenli ve kaliteli hizmet veren bir sağlayıcınız olarak bir kere daha sormuş olalım, nasıl yardımcı olabiliriz?

Entegre Taşımacılık Hizmetleri

AÇIKLIK ve GÜVEN ilkelerimiz gereği 7/24 iletişimi savunuyoruz. Birbirinden haberlli işlerin heyecanlı ve devingen duygusu Agemar Global Lojistik A.Ş. için bir yaşam biçimi. Uzmanlığın en açık hali.

Hizmetlerimiz, şimdi daha da yakın

FCL full konteyner, LCL parsiyel konteyner, yurt içi taşımacılık, gemi kiralama, transit ticaret taşımacılığı ve kombine taşımacılık konularında uzmanlığımızı sizinle paylaşmaktan  mutluluk duyarız. Uzak Doğu bizim için uzak değil. Avrupa, Amerika, Ortadoğu ve Afrika geniş acenta ağı sayesinde Agemar Global Lojistik A.Ş.‘nin en çok gittiği yerler arasında.

Sertifikalarımız

Ödüllerimiz

Kalite Politikamız

Lojistik süreçler içerisinde gerek altyapı gerek çevresel etkenler kaynaklı birçok problem doğabilirken, bunlara en etkili çözümü üretmek temel görevlerimiz arasında yer alıyor. Bu noktada, tüm işlerimizi gerçekleştirirken kaliteyi ön planda tutuyoruz. ISO9001:2015 kalite ve ISO/IEC 27001:2013 bilgi guvenligi belgelerine sahip olarak, performanslarını sürekli iyileştirmek için her türlü kaynağı sağlamayı taahhüt ederek tüm iş yükümlülüklerimizde en iyi ve en doğru hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Bilgi Güvenliği Politikamız

Kurumsal bilgiyi en değerli varlıklarımızdan biri olarak görüyoruz. Edindiğimiz kişisel verilerin korunmasına azami önemi veriyor ve bu verilerin yalnızca müşterilerimizin, iş ortaklarımızın lehine olabilecek çalışmalarımızda iletişime geçilmesi için kullanıyoruz. Bilgi güvenliğinin farkındalığını artırmak için çalışanlarımıza bilgiler veriyor, prosedürler yayınlıyoruz. Olası risklere karşı da teknolojik alt yapımızı sürekli gözden geçiriyoruz.

Gizlilik Politikamız KVKK

Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında, size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı, işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

Bu web sitesinde bahsi geçen tüm servisler Agemar Global Lojistik A.Ş. ve anlaşmalı olduğu şirketler tarafından verilmektedir.

Agemar Global Lojistik A.Ş., bu web sitesinde çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir.

Bu web sitesi üzerindeki çeşitli formların doldurulması suretiyle kullanıcıların verdiği bir takım kişisel bilgiler (isim-soy isim, firma bilgileri, telefon, adres veya e-posta adresleri gibi) Agemar Global Lojistik A.Ş. tarafından işin doğası gereği toplanmaktadır.

Agemar Global Lojistik A.Ş., kişisel bilgilerini kendi isteğiyle paylaşan ziyaretçilerine bazı dönemlerde yeni hizmetleri hakkında bilgiler, teklifler ve duyurular gönderebilir. Kullanıcı kendisine gelen herhangi bir bilgilendirme iletisindeki linkle bildirim tercihlerinde değişiklik yapabilir.

Agemar Global Lojistik A.Ş., gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

ÜÇÜNCÜ TARAF WEB SİTELERİ VE UYGULAMALAR

Bu web sitesi başka sitelere link verebilir. Agemar Global Lojistik A.Ş., bu linkler vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. İş bu sözleşmedeki Gizlilik Politikası Prensipleri, sadece agl-agemar.com kullanımına ilişkindir, üçüncü taraf web sitelerini kapsamaz.

İSTİSNAİ HALLER

Aşağıda belirtilen sınırlı hallerde Agemar Global Lojistik A.Ş., işbu “Gizlilik Politikası” hükümleri dışında kullanıcılara ait bilgileri üçüncü kişilere açıklayabilir.
Bu durumlar sınırlı sayıda olmak üzere;

1.Kanun, Kanun Hükmünde Kararname, Cumhurbaşkanlığı Kararnameleri, Yönetmelik vb. yetkili hukuki otorite tarafından çıkarılan ve yürürlükte olan hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklara uymak;

2.Yetkili idari ve adli otorite tarafından usulüne göre yürütülen bir araştırma veya soruşturmanın yürütümü amacıyla kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesi;

3. Dolaylı/doğrudan yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz ya da bağlı ortaklıklarımız, Şirketimizce hizmet/danışmanlık alınan ya da işbirliği yapılan proje/program/finansman ortağı olunan yurtiçi/yurtdışı, kamu/özel kurum ve kuruluşlar, şirketler ve sair 3. Kişi ya da kuruluşlar,

4.Kullanıcıların hakları veya güvenliklerini korumak için bilgi vermenin gerekli olduğu hallerdir.

Agemar Global Lojistik A.Ş., işbu “Gizlilik Politikası” hükümlerini dilediği zaman sitede yayınlamak veya kullanıcılara elektronik posta göndermek veya sitesinde yayınlamak suretiyle değiştirebilir. Gizlilik Politikası hükümleri değiştiği takdirde, yayınlandığı tarihte yürürlük kazanır.

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve önerileriniz için info@agl-agemar.com adresine e-mail gönderebilirsiniz. Agemar Global Lojistik A.Ş.’ye aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Firma Ünvanı: Agemar Global Lojistik A.Ş..
Adres: Koresehitleri Caddesi Yaprak Apt No. 39/8 Zincirlikuyu-İstanbul
Eposta: info@agl-agemar.com
Tel: +90(212) 347 7071

Menü